Řidič - silničář

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Bruntál

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 32000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Řidič Bruntál

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Požadavky

- střední vzdělání s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny C včetně profesního průkazu
- praxi v řízení motorových vozidel

Náplň práce

- řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, odstraňování sněhu radlicí, sekání travních porostů, vysprávky vozovek, provádění stavebních oprav mostů, údržba silnic, mostů, propustků, hloubení příkopů, oprava SDZ, osázení sněhových orientačních tyčí a zásněžek.

Nabízíme

- platové ohodnocení - platová třída T 6 dle NV č.3 41/2017 Sb.
- příplatek za údržbu komunikací, příplatek za směnnost, zákonem stanovené příplatky (práce SO,NE, svátek, práce v noci)
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost podnikové rekreace, příspěvky z FKSP, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Šrubařová
Tel: +420 555 539 538