Laborant / ka Praha

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Laborant/Laborantka Praha

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

Středoškolské vzdělání zdravotnického směru (obor zdravotní laborant) či akreditovaný bakalářský obor zdravotní laborant
Atestace v oboru klinická genetika výhodou, není podmínkou
Předchozí praxe v akreditované laboratoři
Zkušenosti s molekulárně genetickými metodami výhodou
Základní znalost anglického jazyka
Základní znalost práce na PC – MS Word a Excel
Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Náplň práce

Zpracování biologického materiálu
Aplikace molekulárně genetických metod
Zavádění nových laboratorních procesů
Plnění požadavků akreditované laboratoře
Spolupráce s dalšími specialisty z různých oborů
Práce v nově zrekonstruovaných a klimatizovaných prostorách
Jednosměnný provoz, ranní směna (flexibilní pracovní doba)

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
Další finanční ocenění za aktivní přístup
Možnost flexibilní pracovní doby po domluvě
Účast na vzdělávacích akcích – konference, semináře, kurzy
Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis