CNC obsluha ohraňovacího lisu od 2250 netto, AJ nutná

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Nizozemí, Holandsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2250 - 2380 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Leona

Firma:

Vebri Work

Požadavky

Přijmeme kandidáta na práci s CNC stroji od Trumpf a Safan Darley. Požadujeme schopnost pracovat s operačním systémem Bistronik, čtení výkresů a programování strojů. Důraz klademe na anglický jazyk a dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba je od 7:15 do 16:00 s možností práce přesčas.​

Náplň práce

Samostatné umísťování výrobků na jeden z čtyř CNC ohraňovacích lisů na základě poskytnutých výkresů.
Práce s tenkým plechovým materiálem, převážně nerezovým, s tloušťkou až 2 milimetry.
Zajištění správného umístění výrobků v ohraňovacím lisu pro přesné ohyby dle specifikací výkresů.
Kontrola rozměrů a kvality vyrobených dílů a zajištění dodržení požadovaných tolerancí.
Dodržování standardů bezpečnosti a pracovních postupů při obsluze CNC ohraňovacích lisů.
Spolupráce s ostatními členy týmu pro optimalizaci výrobního procesu a zajištění vysoké úrovně kvality výrobků.
Dodržování stanovených výrobních plánů a termínů dodání výrobků zákazníkům.

Nabízíme

Mzda od 520 EUR do 550 EUR čistého za týden
Práce na plný úvazek na různorodém a zajímavém místě v Nizozemí.
Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
Penzijní pojištění via Stipp
Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
Pracovní oblečení
Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozem

Poznámka

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.
Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví se specializací na technický obor, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebri Work

Název firmy

Vebri Work

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová