Projektový manažer – start stavebních projektů – čerpací stanice Praha

Aktualizováno:

19. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 100000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Praha

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní ropnou a plynárenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – start stavebních projektů – čerpací stanice.

NÁPLŇ PRÁCE
• Řízení investičních projektů ve stavebnictví
• Spolupráce s dodavateli na přípravě projektů
• Hrubá analýza nákladů a efektivity projektu (detailní analýzu vyřeší analytické oddělení)
• Řízení externích dodavatelů
• Hlídání termínu a budgetů
• Řízení více projektů současně
• Příprava projektové dokumentace ve spolupráci s projektanty
• Příprava potřebných podkladů (studie odhady nákladů, harmonogramy)
• Komunikace s úřady
• Příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele ve spolupráci s nákupním oddělením
• Příprava podkladů pro schválení investičních projektů
• Řešení vzniklých problémů
• Komunikace s centrálou v Maďarsku ohledně schválení investičních projektů
• Předání projektů realizačnímu oddělení k realizaci
• Příprava reportů pro vedení společnosti

POŽADUJEME
• Vzdělání stavebního + praxi ve stavebním oboru
• Zkušenost s přípravou stavebních projektů, protože jich budete mít na starosti hned několik současně
• Praxi ve vedení investičních projektů, protože u nás budete mít na starosti i velké projekty
• Orientaci v technické dokumentaci je potřebná pro komunikaci s projektanty
• Znalost práce s CAD systémy
• Komunikativní AJ – příprava podkladů a prezentace projektů pro centrálu v AJ
• Komunikativní ČJ/SJ je potřeba pro komunikaci s kolegy na centrále v Praze, s úřady a projektanty
• Komunikační a vyjednávací dovednosti upotřebíte při jednání s dodavateli a úřady
• Organizační schopnosti využijete při startu projektů
• Velmi dobrou znalosti MS Office, MS Project
• Ochotu pracovat z kanceláře v centru Prahy
• ŘP skupiny B použijete při cestování za projektanty nebo na čerpací stanice

NABÍZÍME
• Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
• Mobilní telefon, notebook
• Nadstandardní systém benefitů (Cafeteria, příspěvek na penzijní pojištění, palivová karta...)
• Flexibilní pracovní dobu
• Svěřený region celá ČR
• Kancelář v centru Prahy (metro Národní třída)

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth
Mobil: +420 727 931 009