Prodavač/ka kvalitních potravin metro Křižíkova

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

metro Křižíkova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Rodičovská dovolená, Ukrajina

Nabízený plat:

150 - 155 Kč za hodinu

Značka:

METSUP

Firma:

DELMART s.r.o.

Požadavky

- příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům

Náplň práce

- práce se zbožím na prodejně – příjem a doplňování zboží
- obsluha zákazníků
- práce na pokladně

Nabízíme

- směny plánujeme na celý měsíc dopředu (ranní/odpolední/občas mezisměna)
- sleva 30% ve všech prodejnách a bistrech
- příspěvek na svačiny cca 1200,- Kč/měsíc
- možnost kariérního růstu – pozice vedoucí směny
- za každý odpracovaný kalendářní rok 1 den dovolené navíc max. do výše 5 dní
- možnost sportovat s Multisport kartou
- pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty

Poznámka

POŠLETE NÁM STRUČNÝ ŽIVOTOPIS, VEDOUCÍ PRODEJNY VÁM ŘEKNE VÍC.

Kontaktní osoba:
Alena Ciprová