Junior konzultant/ka Praha 4

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 4

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč za měsíc

Firma:

Mardorm Consult s.r.o.

Požadavky

SŠ s maturitou
Český jazyk, Slovenský jazyk
Čistý trestní rejstřík
Vysoké ambice

Náplň práce

Jsme technologická společnost, zabýváme se zprostředkováním obchodů, marketingem a vzděláváním v oblasti nejmodernějších technologií, trhů a financí.
Čeká Vás hlavně zaučení v oboru, komunikace s klienty přes telefon, nebo osobně a taky administrativní činnost - posílání emailu a sebevzdělávání. První měsíc čekejte intenzivní školení, kde Vás naučíme vše potřebné.

Nabízíme

Benefity: Bonusy/prémie 1000 –10 000 Euro, Firemní akce (na kterých se vyhlašují další bonusy - mobily, el.skůtr, motorka)

Práce na HPP, DPP nebo na živnostenský list, na své si tu přijde každý, dle dohody s kandidátem
Pracovní doba je pouze Po-Pá – ŽÁDNÁ PRÁCE O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH.
Nastoupit můžeš IHNED, nebo podle dohody.
Bonusy (Finanční i hmotné)
Procenta ze zisku

Poznámka

Pozice je vhodná pro absolventy. Napiš nám něco o sobě, přidej svůj životopis.

Kontaktní osoba:
Jana Saldova