Zaujmi svět ocelových konstrukcí jako Přípravář / Rozpočtář výroby Jihlava

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

A470

Zařazeno na pozici:

Rozpočtář Jihlava

Firma:

O.K. solution, s.r.o.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
* zkušenost na podobné pozici v oboru
* samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
* orientaci na výsledek
* komunikativní znalost AJ/NJ výhodou
* znalost stavební či výrobní dokumentace výhodou
* zkušenosti s konstrukčními programy výhodou

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme nadšeného jedince, který se chce ponořit do fascinujícího světa oceli a přispět k vytváření impozantních ocelových konstrukcí! Pokud máte smysl pro detail, pracovitost a touhu být součástí týmu tvořícího budoucnost, pak jste právě ten, koho hledáme!
* tvorba cenových nabídek
* vyhledávání dodavatelů materiálu
* zpracování nabídek od dodavatelů materiálu
* nákup materiálu
* komunikace s projektanty, stavbyvedoucími, investory a dodavateli
* příprava zakázek do výroby
* plánování a využití kapacit výroby/montáže
* harmonogram zakázek
* předávací dokumentace

Nabízíme

* platové ohodnocení 35 - 45 tis. Kč /měsíc
* prémiové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
* práce na plný úvazek v jednosměnném provozu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* práci v prostředí firmy rodinného charakteru
* přátelský kolektiv
* dovolenou navíc
* příspěvek na stravování
* mobilní telefon, notebook
* možnost profesního růstu
* vzdělávací kurzy, školení

Místo výkonu práce Jihlava

Kontaktní osoba:
Lenka Kučerová