Tesař Prefa na HPP, Nizozemí

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Nizozemí, Holandsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2300 - 2600 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Leona

Zařazeno na pozici:

Tesař Nizozemí, Holandsko

Firma:

Vebri Work

Požadavky

• Tesařské zkušenosti
• Architektonický vhled
• Práce a myšlení zaměřené na kvalitu
• Samostatná práce, práce v týmu
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni A2
• Auto + řidičský průkaz sk.B

Náplň práce

Tesařské práce, výroba stěn a podlah podle výkresu.
Po konzultaci s kolegy z dílny jste taktéž zodpovědní za úhledny stav stěn a podlah opouštějíci výrobní halu.
Díky moderním strojům ve firmě je práce ve výrobní hale zábavná, ale i náročná.

Nabízíme

• Mzda 550 EUR- 600 EUR netto za týden 40 hodin
• Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
• Příjemný pracovní kolektiv
• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
• Penzijní pojištění via Stipp
• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
• Pracovní oblečení
• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení

Poznámka

S více než 10 lety zkušeností v oboru můžeme s jistotou říci, že víme, jak pro Vás najít perfektní zaměstnání v Nizozemí. Bereme v úvahu Vaše silné stránky a přizpůsobujeme se Vašim očekáváním – Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Dalším krokem je propojení Vaší žádosti s jedním z mnoha zaměstnavatelů ve Vámi zvoleném odvětví.
Tím Vaše nové pracovní dobrodružství v Nizozemí můze začít!
Po dobu Vašeho působení jsme Vám tu nadále k dispozici! V případě dotazů nebo potíží se můžete obrátit na Vaši kontaktní osobu v Nizozemí.
Velký důraz klademe na kvalitu a osobním přistupu!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Název firmy

Vebri Work

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová
Tel: +31 623099363