Projektový manažer v oblasti pozemních staveb (stavbyvedoucí) Praha

Aktualizováno:

27. 2. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

7478

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, českou stavební společnost, hledáme zodpovědné a zkušené kandidáty na pozici Projektový manažer pozemních staveb

Budete součástí výstavby velkých rezidenčních projektů v Praze a jeho okolí.

Náplň práce:

• Samostatné řízení projektů a zodpovědnost za včasné plnění termínů
• Koordinace při realizaci projektů v oblastní pozemních staveb
• Komunikace se zákazníky, dodavateli, investory
• Částečná zodpovědnost za ekonomický výsledek stavby
• Zodpovědnost za materiálové a technické zásobování stavby
• Kontrola fakturace subdodávek

Požadujeme:

• VŠ vzdělání stavebního směru
• Zkušenost s výstavbou bytového domu – výhodou
• Autorizace v oboru pozemního stavitelství – výhodou
• Zkušenost s řízením stavebních projektů
• Řidičský průkaz sk. B
• Zkušenost s vedením týmů lidí
• Organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost
• Dobrá znalost práce MS office – především Excel

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení + roční odměny z realizovaných projektů
• Možnost využívání nejmodernějších technologií
• Podpora při získávání autorizace a následně odměna při jejím využívání
• Využití služebního automobilu i k osobním účelům
• Notebook, tablet, mobilní telefon
• Přátelský kolektiv, který se vzájemně podporuje
• Multisportkarta
• Stravenky
• Sick days
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Neformální firemní kultura
• Místo výkonu práce Nové Butovice

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344