Práca v potravinárskom priemysle v Holandsku. Mzda 13,27€ br./h. Nijkerk

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nijkerk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

13,27 - 17,25 EUR za hodinu

Ano

Značka:

Potraviny

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

- ochota rešpektovať iné národnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- je potrebné vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných bicykloch, e-bikoch, prípadne autom v závislosti od
vzdialenosti

Náplň práce

"Váš recept na úspech: Pracujte s nami v potravinárskom priemysle!"

Stabilná a zaujímavá pracovná príležitosť v potravinárskom priemysle v Holandsku: Zapojte sa do dynamického a rastúceho odvetvia!

Práca v potravinárskom priemysle je dynamická a STABILNÁ, pretože sa týka výroby, spracovania a distribúcie potravín, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život ľudí.

Hľadáme nových zamestnancov–operátorov výroby a balenia (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracovná náplň:
- výrobné práce, korenenie a ochucovanie výrobkov
- balenie potravinárskych výrobkov (mäso/ryby/syry/ vajíčka a pod.)
- možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja
- kontrola kvality produktov, triedenie
- rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa
zadania nadriadeného)
- príprava a kontrola výrobnej linky
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- teplota na pracovisku 0 - 8 stupňov

Vaša mzda:
Základná mzda od 18 rokov: 13,27€ brutto / hodinu.
Mzda s príplatkami za prácu na nadčas: 125% - 130%

Lokalita:
Holandsko - rôzne lokality (Epe, Barneveld, Nijkerk a i.)

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu:

Nabízíme

- Výborné mzdové ohodnotenie
- K základnej mzde dostávate príplatky 125% - 130%
- Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému
(nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
- Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
- 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca
dovolenkový príspevok)
- Mzda je vyplácaná týždenne
- Pracujete pre stabilnú spoločnosť
- Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – každý zamestnanec má vlastnú 1-lôžkovú izbu, neplatí sa vopred (suma za ubytovanie je
sťahovaná zo mzdy)
- Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom (bicykel, e-bike, auto - v závislosti od vzdialenosti)
- Nízke náklady na vycestovanie
- Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
- Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení
všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Poznámka

Ak hľadáte stabilnú prácu, prosím pošlite svoj životopis na uc@universalconsulting.sk.
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Kontaktní osoba:
Ľudmila Vašková
Mobil: 00421915937383