Práce v bistru - zkrácený úvazek/brigada, flexi pracovní doba OC Arkády

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

OC Arkády

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

150 -160 Kč/hodina

Značka:

ARKBIS

Zařazeno na pozici:

trenér Praha

Firma:

DELMART s.r.o.

Požadavky

- příjemné a milé vystupování k zákazníkům i kolegům
- oceníme praxi v gastroprovozu
- věk nad 18 let

Náplň práce

- obsluha zákazníků – příprava salátů, sendvičů, burgerů
- práce za pokladnou
- velká výhoda – na úklid máme pomocníky

Nabízíme

- zkrácený úvazek , ranní i odpolední směny
- flexibilní pracovní doba od pondělí po neděle, svátky
- sleva 30% na produkty bistra i supermarketu
- příspěvek na svačiny cca 1200,- Kč/měsíc
- občerstvení na pracovišti (káva, čaj a občas nějaká sladkost)
- možnost kariérního růstu na pozice trenér a vedoucího směny
- pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty
- za každý odpracovaný celý kalendářní rok 1 den dovolené navíc co max. výše 5 dní

STAČÍ POSLAT STRUČNÝ ŽIVOTOPIS, MANAŽERKA BISTRA TI ŘEKNE VÍC.

Poznámka

V DELMARTu pracujeme v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout. Směny plánujeme na celý měsíc dopředu a vždy se vedoucí snaží se zaměstnanci domluvit. Pracovní prostředí je příjemné, stejně tak i zázemí pro odpočinek. Úklid zajišťuje úklidová firma. Cílem je obsloužit zákazníka, nikoliv splnění bodů z interních auditů - ty neděláme. V DELMARTu najdeš pěknou práci.

Kontaktní osoba:
Alena Ciprová