Seřizovač lisovny, mzda až 45.000 Kč, nábor. příspěvek 100.000 Kč Jihlava

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Nabízený plat:

27000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

A296

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Jihlava

Firma:

O.K. solution, s.r.o.

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání technického zaměření nebo odpovídající praxi jako seřizovač
* zkušenosti s technologií lisování plastů výhodou
* flexibilita, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
* odolnost vůči stresu
* ochota učit se novým věcem

Náplň práce

Máte technické myšlení a zručné ruce? Pokud Vás ještě navíc zajímá oblast vstřikování plastů, pak se přihlaste do týmu kolegů, kteří se již roky podílejí na výrobě světlometů do vozů jako BMW, Mercedes nebo Škoda.
* přehazování forem a nastavení vstřikolisů
* spolupráce s technology při řešení technických problémů
* kontrola technického stavu strojů (spolupráce s údržbou)
* spolupráce s pracovníky kvality při sledování zmetkovitosti
* práce ve směnném režimu (PO-PÁ)

Místo výkonu práce: Jihlava

Nabízíme

* mzda až 45.000 Kč/měsíčně
* náborový příspěvek 50.000 Kč
* 13. plat
* nabízíme příplatek za docházku ve výši 1 500 Kč
* 25 dní dovolené
* při dojíždění nad 25 km nabízíme příspěvek na dopravu
* dotované stravování

Kontaktní osoba:
Petra Šedo