Automechanik/Autoelektrikář - směr Kunratice (Getbid) Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 Kč za měsíc

Firma:

GETBID Staffing s.r.o.

Požadavky

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- profesní zkušenosti v oboru min. 2 roky
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost

Náplň práce

- provádění údržby a oprav motorových vozidel včetně seřizování
- diagnostika poruch s využitím specializovaných měřicích přístrojů
- provádění odborné servisní práce na vozidlech
- identifikace a odstranění závad na vozidlech

Nabízíme

- práce v suchém a teplém prostředí
- možnost postupného zapracování od jednodušších úkolů ke složitějším
- dobrá dostupnost z metra Budějovická (15 minut autobusem)
- možnost využití parkoviště pro zaměstnance
- firemní akce a teambuildingy, každý týden firemní snídaně nebo oběd
- moderní pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- možnost profesního rozvoje
- atraktivní finanční ohodnocení (ve zkušební době paušálně, následně úkolově)
- nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Karolína Dolejšková
Tel: +420 604 903 613