Pomocná síla na mytí nádobí 14.12. a další akce - O2 universum Praha

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

150 - 170 Kč za hodinu

Značka:

O2 ARENA

Firma:

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Požadavky

- Platný potravinářský průkaz
- Pozitivního, přátelského a týmového kolegu
- Zodpovědného, dochvilného, čistotného a samostatného člověka s chutí do práce
- Fyzickou zdatnost
- Komunikativní češtinu

Náplň práce

Do pražské O2 areny a O2 univesa hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na pomocné práce do kuchyně.

AKTUÁLNĚ POTŘEBUJEME POKRÝT AKCI 14.12. V O2 UNIVERSUM

To nejdůležitější je mít zápal a chuť. Všechno ostatní se dá naučit.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Mytí špinavého nádobí
- Obsluha myčky
- Hrubá příprava pro kuchaře
- Čištění a krájení zeleniny
- Další pomocné práce na kuchyni

Nabízíme

- 150 - 170 Kč/h
- Smlouvu na dohodu
- Možnost časové flexibility u plánování pracovních směn
- Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace
- Kvalitní zázemí a pracovní nástroje
- Být součástí unikátního projektu
- Respektujeme individuální potřeby - naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství

Poznámka

PRACOVNÍ DOBA:

Denní i noční směny dle domluvy (brigádu je možné skloubit se studiem, stálým zaměstnáním nebo např. mateřskou dovolenou)

Kontaktuje přímo vedoucí pomocných prací - paní Věru Potůčkovou:

v.potuckova@prilezitosti.cz
730 116 846

Do mailu uveďte svoje telefonní číslo, děkujeme!

Kontaktní osoba:
Denisa Dočekalová