Operátor výroby • 32.500,-Kč • zálohy • ubytování • nástup ihned

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

21000 - 30000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Plzeň

Firma:

futurel s.r.o.

Požadavky

• min. základní znalost českého jazyka (vhodné pro cizince)
• manuální zručnost
• zodpovědnost a pečlivý přístup

Náplň práce

Operátor výroby pracuje na jednotlivých pracovištích (odporové svařování, svařovací roboty, montáž). Je zodpovědný za kvalitu své práce a stanovený výkon. Svářečský průkaz pro tuto pozici NENÍ nutný!

Nabízíme

• základní mzda 21.070,- Kč/měsíc + zvláštní bonusy a prémie (výkonnostní, motivační, za docházku) + inflační bonus + příspěvek na stravu + extra příplatky za přesčas a práci o víkendu + roční bonus
• Plzeň - místo výkonu práce
• HPP na dobu neurčitou u stabilní společnosti
• až 5 týdnů hrazené dovolené
• podnikové stravování

Směnnost: dvousměnný provoz

Poznámka

Naše inzeráty jsou v některých případech napsány v ženském nebo mužském rodě. Tento proces byl zvolen výhradně proto, aby byla čtenost textu plynulá. V žádném případě naše společnost nevyjadřuje na volné pracovní pozice k uchazečům a uchazečkám genderovou,
nebo diskriminační podmínku.

Kontaktní osoba:
Karolina Fric
Tel: +420776542333