Práce pro truhláře (m/ž/n)-Německo!

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

až 2500 EUR netto /měsíc včetně hrazeného ubytová

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Disponent Německo

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

Kvalifikovaným i zkušeným truhlářům nabízí firma DREMO Personaldienstleistung GmbH práci s možným okamžitým nástupem. Spolehnout se můžete na kompletní organizaci práce a ubytování a podporu česky mluvícího personálu.
Nabízíme pracoviště na zajímavých projektech v různých regionech Německa.

◉ komunikativní znalost německého jazyka, schopnost domluvit se v jednoduchých větách
◉ více let zkušeností v oboru a (nebo) výuční list v oboru
◉ řidičský průkaz, vlastní automobil výhodou
◉ zkušenosti z německy mluvících zemí vítána

Náplň práce

◉ výroba a montáž nábytku
◉ výroba a montáž dveří a oken
◉ výstavba interiérů (např. pulty, vybavení obchodů, dřevěná schodiště)
◉ obsluha strojů a nářadí (např. frézování, řezání, broušení)
◉ opracování ploch
◉ přestavba a restaurování nábytku

Nabízíme

◉ pracovní smlouva na dobu neurčitou
◉ nadtarifní výdělek až 16,42 EUR/hod. brutto plus diety 24 EUR netto na den (kokrétní nabídku poskytne odpovědný disponent dle zkušeností, vyučení v oboru apod.)
◉ organizace práce a ubytování (ubytování zdarma!!)
◉ nástupní prémie 300 EUR
◉ bonus za produktivitu - 50 EUR měsíčně
◉ možnost výplaty týdenních záloh
◉ příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
◉ až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
◉ v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní - 100 EUR ročně

V případě dotazů a zájmu se neváhejte ozvat! Těšíme se na Vás.

Kontaktní osoba:
Hana Medak