Policista/ka dopravní policie Krajského ředitelství hl. m. Prahy Praha

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

26420 - 39360 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Policista Praha

Firma:

Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy

Požadavky

- Občanství České republiky
- Věk 18 let
- Bezúhonnost
- Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
- Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Náplň práce

- pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách,
- ochrana osob a majetku,
- výkon služby v moderních dopravních prostředcích s technickým vybavením pro práci dopravní služby,
- výkon služby na moderních motocyklech v barevném provedení,
- výkon služby na úseku kontroly vnitrostátní, ale i zahraniční nákladní a autobusové dopravy za využití speciální techniky,
- kontroly řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel v barevném, ale i civilním provedení,
- podílení se na zajištění ochrany a ozbrojených doprovodů finančních hotovostí po celém území České republiky,
- podílení se na zajišťování ochrany a ozbrojených doprovodů prezidenta České republiky,
- podílení se na zajišťování ochrany a doprovodů delegací hlav států a chráněných osob při návštěvách České republiky,
- podílení se na zajišťování velkých sportovních a kulturních akcí, pořádaných na území celé Prahy,
- šetření dopravních nehod a podílení se na objasňování závažných následků takových nehod na celém území Prahy za využití moderní techniky pro její zpracování a moderního vozového parku,

Nabízíme

- náborový příspěvek 150.000,-Kč,
- po ukončení Základní odborné přípravy, tzn. po roce plat 39.360,-
- perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu,
- odchodné a výsluhový příspěvek,
- práci ve směnném provozu,
- možnost získání řidičského oprávnění pro skupiny A,
- možnost odborného růstu, prostřednictvím vlastního školského systému, ve školách v Praze a Jihlavě,
- výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu,
- výcvik k řízení speciálních vozidel určených k opatření na státních hranicích,
- výcvik střelby z pistole a samopalu,
- volný vstup do moderně vybavených posiloven,
- příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy,
- možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání,
- pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma,
- 6 týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- bezúročná půjčka

Poznámka

Každé úterý a čtvrtek vždy ve 13.00 hod probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie Praha. Je nutné si dát do vyhledávače "Nábor policie Praha" a rovnou volat videohovorem, do skupinového schůzky, pak budete přidáni.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Kontaktní osoba:
Tel: 703 823 840