Operátor výroby (ž/m) – jednosměnný provoz (adamov) Blansko

Aktualizováno:

11. 6. 2023

Lokalita pracoviště:

Blansko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 31000 Kč za měsíc

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Hledáte zajímavou práci a stabilního zaměstnavatele, kterému na svých lidech záleží? Chcete mít volné víkendy? Nevadí Vám dojíždění do práce, která zabere méně než cestovat ve špičce po Brně? Pokud ano, neváhejte číst dál.

Nabízíme stabilní zaměstnání v menším smíšeném - spíše ženském, kolektivu rodinného typu. Naše výroba se díky novým zakázkám musí neustále rozšiřovat, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do našich řad.

Dáme příležitost člověku ihned po škole i zkušenému pracantovi.

Požadujeme pouze tři věci:

· Chuť se učit novým věcem (s tou Vám poroste v čase mzda)

· Spolehlivost

· Loajalitu

Náplň práce

Náplň práce:

· Fyzická manipulace s materiálem (menší kusy)

· Kompletace, montáž a kontrola opakující se výroby

· Zajištění první fáze výrobního procesu

· Jednoduché odvádění výroby přes čárové kódy

Nabízíme

Nabízíme:

· Žádné nesmyslné a nesplnitelné normy

· Transparentní systém pro zvyšování mzdy v závislosti na na odborném růstu

· Různorodou práci

· 25 dní dovolené

· Odměny za pravidelnou docházku (1000 Kč)

· Příspěvek na penzijní pojištění (600 Kč)

· Odměny při osobním a pracovním jubileu

· Dotovaný oběd (40 Kč) - výběr z 5 jídel

· Příjemné pracovní prostředí (vytápěná hala, nové stroje)

Kontaktní osoba:
Petr Jarolím