Výživový specialista/Nutriční terapeut Prostějov

Aktualizováno:

28. 3. 2023

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Terapeut/Terapeutka Prostějov

Firma:

Akcinsor arvap s.r.o.

Požadavky

Vzdělání v oblasti Nutriční terapie a výživy (vzdělání i v oblasti lékařství výhodou) - Nadšení a disciplínu Nabízíme skvělé služby, diagnostiky a vyšetření, díky kterým následně vytváříme profesionální stravovací plány na míru a dokážeme klienta dovést k vysněnému cíli a změnit jeho život k lepšímu. Nejedná se o skrytý prodej a vnucování produktů! Baví Vás práce s lidmi, pomáhat jim a dotahovat věci do konce? Rozsah časového vytížení i rozložení pracovních hodin lze individuálně přizpůsobit. Napište nám, ať Vás můžeme pozvat na osobní setkání :-) Nezapomeňte zaslat Váš životopis s fotografií.

Náplň práce

Hledáte práci, která má skutečně smysl? Baví Vás zdravý životní styl? S námi budete pomáhat lidem, zlepšovat jejich životy. Našim klientům pomůžete na cestě za lepší postavou, skvělou kondicí a především - pevnějším zdravím! Dáme vám prostor i pro kreativitu při přípravě individuálních stravovacích plánů a různých odborných materiálů. Sami budete v přímém přenosu při pravidelném kontaktu s klienty sledovat, jak se Vám doslova mění před očima, jak se jim díky Vaší pomoci lépe daří a zlepšují se jejich zdravotní parametry.

Nabízíme

Zajištěné klienty, kteří se k nám hlásí sami dle svých potřeb - staráte se tedy o zajištěnou klientelu, která si nás sama aktivně vyhledává - Pracovat s námi budete ve vlastní a skvěle vybavené kanceláři - Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl - Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme a proto vás i řádně oceníme - O víkendu raději odpočíváme než pracujeme
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Akcinsor arvap s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavla Daněčková
Tel: 702296569
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


>