Ošetřovatel - Chovatel dravých ptáků Celá ČR

Aktualizováno:

25. 3. 2023

Lokalita pracoviště:

Celá ČR

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

Dle výkonu 17 000 - 40 000 Kč

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Ošetřovatel Brno-venkov

Firma:

Zayferus,o.p.s.

Požadavky

Požadujeme: Obrovské nadšení, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, samostatné myšlení, schopnost mluvit na veřejnosti, schopnost pracovat v kolektivu vztah k přírodě, nekuřák. Řidičský průkaz vítán.

Náplň práce

Vše kolem dravých ptáků - volné létání, příprava na vypuštění do volné přírody. Výukové programy pro veřejnost. Žádný stereotyp - práce v přírodě.
Důležité:
Máte-li doma nějaké zvíře, či partnera nebo partnerku ani nevolejte - jedná se o časově velmi náročnou práci. Od dubna do října budete mimo domov s dravými ptáky. Podobná práce v ČR neexistuje – každý den je jiný a nikdy nevíme, kde zůstaneme. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a mimo domov.
Pokud o tuto práci máte zájem, tak nám rozhodně neposílejte e-mail. Jsme většinou v terénu a mimo počítač. Tel: + 420608100440

Nabízíme

Nabízíme: Pokud o tuto práci máte zájem, tak nám rozhodně neposílejte e-mail. Jsme většinou v terénu a mimo počítač. Velmi zajímavá práce v přírodě, žádný stereotyp, práce v terénu (ne v kanceláři), práce se zvířaty, práce s lidmi. Podobná práce v ČR neexistuje a je velmi zajímavá. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a jsme mimo domov. S našimi dravci létáme po celé ČR. Možnost cvičit velmi vzácné dravce. Možnost ubytování na naši základně. Mzda dle Vašeho výkonu. Opravdové nadšence vše naučíme.

Poznámka

Komunikace prosím jen telefonem. E-maily moc nečteme. Tel: + 420608100440, + 420777759075
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Zayferus,o.p.s.

Kontaktní osoba:
Jiří Hrotek
Mobil: 608 100 440
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


>