Sklady s oblečením, drogériou a elektronikou v NL. Mzda do 24€/h Heijen

Aktualizováno:

28. 1. 2023

Lokalita pracoviště:

Heijen

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

11,50 - 24,00 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Skladník Nizozemí, Holandsko

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

• anglický jazyk – A2 -B1
• predchádzajúca prax vo výrobe alebo sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!
• zodpovednosť, flexibilita
• čistý register trestov
• vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

Náplň práce

Radi by ste pracovali pre známe sklady ako sú: Michael Kors , Bleckmann (so značkovým oblečením), ARVATO ( kozmetika, zdravotnícke pomôcky, drobná elektronika) a DocMorris (online lekáreň)? Máte komunikatívnu angličtinu na úrovni B1 ? Chcete využiť rôzne benefity a zľavy? Pracujte ako skladník a staňte sa kmeňovým zamestnancom už po 3,5 mesiaci!

POZOR:
1. Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému.
2. Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
3. Jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA

Druh pracovného pomeru
dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu

Náplň práce
príprava tovaru podľa objednávok
picking (vyzdvihnutie tovaru)
packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
etiketovanie
práca s ručným skenerom
práca s EPT (elektrický paletový vozík) – pre tých, ktorí majú skúsenosti

Lokalita
Bergen op Zoom, Venlo, Heijen, Heerlen

Mzda
• základná mzda od 11,50 € brutto/h do 12€ € brutto/h
• + príplatky za zmeny a nadčasy od 125% do 145%
• + príplatky za prácu cez víkend od 150% do 200%
• mzda je vyplácaná týždenne

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Nabízíme

stabilná, dlhodobá práca
doprava do/z práce ZDARMA
vodiči denný bonus 3€
možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom firmy
atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA
2 krát ročne možnosť zakúpenia značkových produktov s výraznými zľavami
práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
nízke vstupné náklady
holandská pracovná zmluva
ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – neplatí sa vopred. Strhnuté až zo mzdy!
starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email: kontakt@universalconsulting.sk
Budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti čo sa týka vycestovania.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Universal Consulting Team
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem