Účetní ve škole Říčany

Aktualizováno:

1. 12. 2022

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha-východ

Firma:

Talentor Advanced Search s.r.o. - pobočka Ostrava

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
- zkušenosti na pozici účetní či obdobné pozici
- znalost MS Office – Word, Excel
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Náplň práce

Co budete mít na starost?
- podporu hlavní účetní při zpracování účetnictví školy
- řízení oběhu účetních dokladů
- účtování investic, dotací, majetku, hospodářských zvířat, pokladních dokladů, cestovních příkazů apod.
- spolupráci s finančními asistenty, interními a externími auditory
- sledování legislativy a pomoc při zavádění legislativních změn
- reporting

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
- skvělé pracovní prostředí a smysluplnou práci
- funkční a pohodový tým
- prostor pro vlastní realizaci
- možnost profesního vzdělávání a růstu
- zdarma využití veškerého zázemí areálu (knihovna, plavecký bazén, školní fitness centrum a další sportovní aktivity organizované ve školní multifunkční sportovní hale)
- závodní stravování, firemní akce

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka, nebo se jen chcete dozvědět více informací? Přihlaste se skrze odpovědní formulář či se mi ozvěte na níže uvedené kontakty.

Těším se na spolupráci!

Kontaktní osoba:
Milan Jiroušek