Finanční poradce (správa stávajících klientů + doživotní renta) Královéhradecký kraj

Aktualizováno:

4. 12. 2022

Lokalita pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

50000 - 100000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Bc. Tomáš Rejnyš

Požadavky

- Řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost komunikace
- Min. středoškolské vzdělání

Náplň práce

- Komunikace s klienty

Nabízíme

- nabízím možnost práce se stávajícími klienty (servis klientů), a to pro stávající finanční poradce (kterým nabízím nadstandardní podmínky pro práci), tak pro ty, kteří se chtějí této profesi věnovat a třeba si ji i vyzkoušet.
- Nabízím možnost plánování času, organizaci programu, smysluplnou práci s budoucností a možnosti získání doživotní renty po min. 5 letech spolupráce.

Poznámka

- Láká vás práce ve financích? Chcete si ji vyzkoušet? Pracujete nyní v oblasti financí a nebaví vás neustálé hledání nových klientů? Ozvěte se.

Tel: 731 619 627