IT analytik – vedoucí Oddělení vývoje a správy IS - SFŽP Praha

Aktualizováno:

29. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

50000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

VO_OdVSIS_129_LL

Firma:

Státní fond životního prostředí České republiky

Požadavky

Co od Vás požadujeme?

• VŠ vzdělání magisterského stupně (SŠ nebo VŠ technického zaměření);
• státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru);
• trestní bezúhonnost;
• svéprávnost a zdravotní způsobilosti.

Co bude výhodou?

• absolvování vzdělání technického zaměření,
• praxe v oboru IT min. 5 let,
• orientace v IT technologiích (porozumění jazyku SQL, XML, Javascript, základní znalost objektově orientovaného programování),
• znalost UML, porozumění byznys procesům organizace a schopnost navržení jejich implementace v informačním systému,
• analytické myšlení, schopnost komplexního řešení problémů,
• spolehlivost, flexibilita a dobré komunikační schopnostmi,
• umění samostatně rozhodovat a navrhovat efektivní řešení požadavků a současně schopnost práce v týmu,
• orientace nejen v technických příručkách, ale i metodických dokumentech a zákonech,
• schopnost běžné komunikace v anglickém jazyce.

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

• Řízení, kontrola a organizace činností v rámci Oddělení vývoje a správy IS,
• vytváření standardů a metodik pro vytváření a rozvoj informačních systémů veřejné správy v souladu s interními procesy, postupy SFŽP ČR, metodikami a legislativou pro administraci Strukturálních fondů EU,
• spolutvorba definic potřeb, posuzování, vyhodnocování, a výběr redukovaných nebo kombinovaných projektů vývoje informačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb, které jsou nezávislé na jiných informačních systémech nebo na ně mají omezené vazby, případně jsou kombinované s dalším externím nákupem a zavedením informačního systému nebo rozvojem jejich provozu a údržby,
• spolupráce a zabezpečení zpracování podkladů pro aktualizaci interních legislativních norem, manuálu pracovních postupů OPŽP a dalších metodických dokumentů v oblasti působnosti oddělení,
• zajištění analýz požadavků, datových struktur a konzultačních činností spojených s vývojem spravovaných IS.
• spolupráce na tvorbě zadání pro dodavatele IS,
• spolupráce na doporučeních a návrzích nejnovějších IS,
• spolutvorba podkladů a komplexních zadání pro výběrová řízení.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

• služební poměr na dobu neurčitou;
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 30.780 – 45.420 Kč v závislosti na počtu let praxe, příplatek za vedení ve výši 6.000 – 9.000 Kč;
• nenárokové složky platu (osobní příplatek ve výši 10.000 Kč + mimořádné a motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů);
• perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu.

Benefity:

• 5 týdnů dovolené;
• 2 dny placeného volna pro rodiče dětí do 10-ti let věku;
• 5 sick days;
• 12 dnů home-office/rok
• Příspěvek na stravování 99 Kč/den;
• Fond kulturních a sociálních potřeb (cca 9.000 Kč/rok);
• pružná pracovní doba;
• jazyková výuka na pracovišti (možnost výběru z AJ, NJ, FR);
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje;
• akce pro děti zaměstnanců, zaměstnanecké, teambuildingy, odborné exkurze.

Poznámka

Další informace:

Nástup: listopad 2022 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Olbrachtova 2006/9, Praha 4 (přímo u stanice metra C Budějovická)
Pracovní zařazení v rámci SFŽP ČR: Odbor IT, Oddělení vývoje a správy IS

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení zasláním Žádosti o přijetí do služebního poměru a strukturovaného životopisu v českém jazyce nejpozději do 13. 10. 2022 dle PODMÍNEK UVEDENÝCH V OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ na Úřední desce
---------> https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=496

V případě potřeby kontaktujte Lenku Langrovou na tel: 724 101 095.
Budeme se na Vás těšit! :)
web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/
web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/
u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Langrová