Technolog (svařování) Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aktualizováno:

23. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Technolog Praha-východ

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

- SŠ technického směru, znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost práce CAD
- praxe na obdobné pozici v automotive podmínkou
- znalost anglického jazyka na úrovni B2 (komunikace s kolegy)

Náplň práce

- správa technické a technologické dokumentace, zpracování výrobních výkazů
- správa dat v systému a podpora při implementací IS SAP
- správa změnových řízení
- úzká spolupráce s členy týmů údržby a kvality

Nabízíme

Nad rámec hrubé mzdy nabízíme...
- zaškolení v závodě v Mladé Boleslavi, podporu širšího týmu
- měsíční bonus závislý na KPI ve výši až 3.000,- Kč
- příspěvek na dojíždění ve výši až 500,- Kč
- příspěvek na penzijní či životní připojištění 1000,- Kč/měsíc
- Kafetéria systém
- 13. mzdu
- program prevence
- stravenkový paušál 80,- Kč/den

Stabilitu a zázemí vstřícného a dlouhodobě dobře spolupracujícího týmu.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725 033 442