Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti, až 35 000 Kč Plzeň

Aktualizováno:

1. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 33000 Kč za měsíc

Značka:

TT Plzeň

Zařazeno na pozici:

Skladový manipulant Plzeň

Firma:

UNIJOB s.r.o.

Požadavky

* spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost

* zkušenost s prací na VZV - platné oprávnění není podmínkou, případně obnovíme

* uzavření pojistky pro případ způsobení škody na zásilce - v případě zájmu kompletně vyřídíme

* zpočátku agenturní zaměstnání

Náplň práce

* vykládky a nakládky přepravních vozidel pomocí VZV i ručně

* skenování a třídění zásilek

* manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:

* dvojsměnný provoz 5:00 - 13:30 a 13:00 - 21:30

* možno i jako spolupráce na DPČ za 180 Kč/hod.- ranní směny od 5:00 - 10:00 nebo odpolední směny od 14 (15):00 - 20:00

Nabízíme

* nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + osobní ohodnocení až 8 000 Kč +příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého za odpracovanou směnu (měsíčně tedy až 35 000 Kč)

* proplacení veškerých případných přesčasů s 25% příplatkem

* možnost vyplácení průběžných záloh

* kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu

* po čase možnost přechodu do kmenového stavu

* nástup ihned či po dohodě kdykoli

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání stručného životopisu.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky na čísle 604376770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha