Předák polypropylenových linek - náborový bonus 30.000,- m/ž

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

okres Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Zlín

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

* ukončené středoškolské vzdělání (výuční list)

* praxe na obdobné pozici

* manuální zručnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost

* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se

* dodržování pravidel LEAN a týmové práce

* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)

Náplň práce

* výroba plastových trubek v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno

* předák v úseku vytlačování polypropylenových trubek (zodpovědnost za 4 vytlačovací linky)

* zajíždění, vyjíždění a optimalizace vytlačovacích linek (nikoliv obsluha linek)

* mezioperační kontrola kvality

Nabízíme

* nástup možný ihned

* náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících

* nástupní plat dle zkušeností a praxe

* možnost zajímavého přivýdělku za přesčasovou práci

* podporu ke zvyšování kvalifikace

* perspektivu dalšího růstu

* stabilní pracovní smlouvu v rozvijící se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí

* jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým

* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853