Mechanik - seřizovač - náborový bonus 30.000,- m/ž

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

okres Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mechanik Zlín, Seřizovač Zlín

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

* SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření

* zkušenosti v oblasti oprav strojního zařízení výhodou

* zkušenosti v oblasti automatizace vítány

* základní znalost technické dokumentace

* manuální zručnost, spolehlivost, výkonnost

* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se

* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)

* odolnost vůči stresu

Náplň práce

* práce ve třísměnném 8-i hodinovém provozu (ranní, odpolední, noční)

* identifikace a odstranění poruch strojního zařízení

* opravy, údržba a seřizování strojního zařízení

* přenastavení strojního zařízení

Nabízíme

* nástup možný ihned

* náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících

* nadprůměrný plat v závislosti na délce praxe, zkušenostech a dosažené kvalifikaci

* spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti

* podporu při zaškolení

* podporu ke zvyšování kvalifikace

* perspektivu dalšího růstu

* stabilní pracovní smlouvu v rozvíjející se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí

* jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým

* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Poznámka

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis jako odpověď přímo na tento inzerát.

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853