Controller | cash flow České Budějovice

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

395295

Zařazeno na pozici:

Controller České Budějovice

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

- Vzdělání v oboru ekonomie, managementu nebo jiného finančního směru
- Komunikativní znalost AJ
- Velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel
- Zkušenosti na obdobné pozici v rámci controllingu
- Zkušenos se sestavováním výkazu Cash Flow

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme CONTROLLERA, který se bude zaměřovat na:

- přípravu finančních plánů a forecastů
- sestavování výkazu cash flow, rozvahy a výkazu zisku a ztrát
- ad-hoc analýzy v rámci svěřené obchodní oblasti
- spolupráce s kolegy napříč firmou a podílení se na projektech pro inovaci procesů v rámci controllingu
- komunikace s kolegy ze zahraničí, využití AJ

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 724 404 390.

Nabízíme

5 týdnů dovolené + volno při životních jubileích
Finanční bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na stravování
Pružná pracovní doba
Firemní vzdělávání

Kontaktní osoba:
Tel: +420724404390