Elektrikář do rodinné spol.- jednosměnný provoz Dukovany

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Dukovany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 41000 Kč za měsíc

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Do naší menší výrobní společnosti hledáme posilu, na pozici Elektrikář. V první roce budete pracovat s kolegou (Jirkou), který nám bude odcházet do důchodu a rád by svoje zkušenosti předal někomu, kdo po něm převezme „žezlo“.
Nebaví Vás stále dělat za stejné peníze jak na začátku? Chcete, aby Vaše mzda rostla úměrně strávenému času ve firmě? Jste loajální osobou, kterou „elektrikařina“ baví?
Pak je tato pozice pro Vás jak ušitá.

Jaký byste měl být?

* Měl byste mít kladný vztah k technice (do kanceláře nikoho nehledáme)

* Manuálně zručný (mít „zlatý český ručičky“)

* S vyhláškou 50/1978 Sb. §5/6

Náplň práce

Co budete mít na starost?

* v prvé řadě budete mít na starost naše „mašiny“

* pomáhat včas odhalit možné problémy na svěřeném úseku

* provádět preventivní a operativní opravy strojů a zařízení

* vytipovávat vhodné náhradní díly

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

* Moderní a čistou výrobu

* Příspěvek na pohonné hmoty

* Důkladné zaučení od našeho Jirky

* Garanta pro získání vyššího paragrafu vyhlášky (pokud budete absolvent)

* Prémie

* Bonusy

* Firemní akce

* Přátelské prostředí

Kontaktní osoba:
Petr Jarolím