Programátor - vývoj ERP Příbram I

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Příbram I

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Programátor Příbram

Firma:

SENCO Příbram spol. s r.o.

Požadavky

Očekáváme, že budete mít:
• znalost objektového programování
• znalost programového prostředí DELPHI
• zkušenosti v programování aplikací v DELPHI pro WINDOWS, ANDROID, iOS
• znalost programováni v jazyce SQL, prostředí MS SQL Server Management Studio
• zkušenosti s návrhem a programováním ERP a databázových systémů
• zkušenost s nástroji pro správu revizí (GIT, Mercurial, Subversion apod.)
• pozitivní přístup a analytického myšlení
• dobrá znalost AJ
• schopnost a ochotu učit se novým věcem
• zodpovědnost

Náplň práce

Co Vás na této pozici čeká?
Na této pozici se budete podílet na vývoji ERP systému, který je ušitý na míru potřebám výrobní společnosti

Nabízíme

Získáte u nás:
• Zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami).
• Příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře.
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Klidné a čisté prostředí
• O Váš rozvoj se postaráme
• Možnost občasné práce z domova
• Další benefity (25 dní dovolené, penzijní připojištění, Multisport karta, jazykové kurzy zdarma v rámci pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní akce).

Nástupní mzda bude odvozena od znalostí daného kandidáta
Vhodné pro muže i ženy

Kontaktní osoba:
Monika Hovorková
Mobil: 734 153 567
Tel: 324 534 396