Operátor/ka ve výrobě: třídění, kontrola, měření Hradec Králové

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

třídění

Firma:

STUEKEN s.r.o.

Požadavky

Předchozí praxe z pozice ve výrobě je výhodou, abyste věděl/a, do čeho s námi jdete.
Vysoké nároky na vzdělání a praxi nemáme, přijďte na pohovor si práci vyzkoušet a více se dozvědět.
Nastoupit můžete ihned nebo dle vašich možností.

Náplň práce

- optická kontrola a třídění dílů
- vyhledávání povrchových vad
- jednoduchá obsluha strojů
- zakládání dílů do stroje nebo jejich odebírání z pásu
- měření dílů po úvodním podrobném zaškolení a pod dozorem
- 3směnný provoz Po-Pá, směna 7,5hod

Nabízíme

- více volna (5 týdnů dovolené)
- odměny nad rámec základní mzdy (měsíční a roční prémie, placené přesčasy)
- sociální jistoty (příspěvek na penzijní připojištění)
- práci v moderní, čisté a klimatizované výrobě
- výběr obědů s příspěvkem zaměstnavatele

Poznámka

Práce v Hradci Královém na Slezském Předměstí

Kontaktní osoba:
Barbora Hercíková
Tel: 493030164