Prodejce náhradních dílů (Uherské Hradiště)

Aktualizováno:

29. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Uherské Hradiště

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Prodejce Uherské Hradiště

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

někoho, kdo se rád neustále vzdělává v oblasti Auto-moto
má příjemné vystupování, je asertivní a trpělivý
vlastní řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
a má uživatelskou znalost práce na PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)

Náplň práce

být poradcem pro naše zákazníky
občasné vyřizování reklamací
pečovat o to, aby naše prodejna vypadala reprezentativně

Nabízíme

práce ve stabilní společnosti, kterou žádná pandemie nezastaví :)
podporu ve Vášem kariérním růstu
příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
příspěvek na stravování
5 dnů bonusového volna
velmi výhodné ceny na zaměstnanecké nákupy
a další balíček benefitů (zvýhodněné volání, MultiSport karta, slevy na cestování a kulturu, firemní akce, odměna za doporučení nového kolegy, nové pracovní oblečení každého ½ roku...)

Kontaktní osoba:
Lenka Kotková