Technolog - keramická, sklářská výroba Karlovy Vary

Aktualizováno:

23. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Karlovy Vary

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Technolog Karlovy Vary

Firma:

Bénéficielle - Plzeň

Požadavky

• VŠ/SŠ odborné /keramické apod..
• praxe ze sklářské/keramické výroby
• znalost SW Excel, Word, Office
• AJ alespoň pokročilá
• ŘP

Náplň práce

• zpracovává technologický postupů stávajících i nových technologií
• komunikace mezi vývojem a výrobou, řešení možných problémů z technologického hlediska při vzniku nových i stávajících výrobků
• řešení reklamace z technologického hlediska výroby, zajištění opravy
• kontrola výkresů a střihů

* průběžně kontroluje znalosti a dodržování technologických postupů
• provádí provozní zkoušky nových technologických postupů
• vede evidenci výrobní technologické dokumentace v grafické podobě i v podobě papírové dokumentace
• Konkrétní technologie: Rytí dekorů, pískování dekorů, malování preparáty drahých kovů, dekorativní broušení, lepení skla UV-zářením

Nabízíme

stabilní práce v silné společnosti
benefity, motivující mzda
možnost seberealizace

Kontaktní osoba:
Jan Bitman