Vedoucí přípravy výroby NJ Plzeň

Aktualizováno:

23. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč za měsíc

Firma:

Bénéficielle - Plzeň

Požadavky

SŠ technické vzdělání strojního zaměření
praktické zkušenosti z průmyslové výroby
znalosti práce s firemním IT systémem, ideálně BaaN
samostatnost a systematičnost
dobré komunikační a organizační schopnosti
zkušenosti a manuální zručnost při výrobě vzorků
znalost NJ slovem i písmem - NUTNÁ
aspoň základní znalost AutoCAD

Náplň práce

-tvoření a úpravy kusovníků a pracovních postupů
-účast na vývoji nových výrobků, včetně vzorkování
-optimalizace, racionalizace a ergonomie pracovišť
-příprava a kreslení jednoduchých přípravků
-spolupráce s oddělením výroby a kvality
-komunikace s technickým oddělením mateřské firmy v Německu (technická řešení, nápravná řešení, reklamace, optimalizace)

Nabízíme

Zajímavou práci ve středně velké strojírenské firmě
možnost uplatnění vlastních nápadů, seberealizace, růstu

Kontaktní osoba:
Jan Bitman