Obchodní manažer - průmyslová chemie Brno

Aktualizováno:

29. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

OZP, Jen ranní směnna

Homeoffice:

Ano

Značka:

obchodník-Čechy

Firma:

IDEAL-Trade Service, spol. s r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo chemického zaměření
• praxi na obchodní pozici
• praxe v práškovém lakování výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• zájem vzdělávat se a ochotu cestovat
• znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou
• komunikativnost, spolehlivost
• obchodního ducha

Náplň práce

• péče o stávající zákazníky
• aktivní hledání vhodných obchodních příležitostí
• zajištění technického servisu zákazníkům (provádění měření a testů, doporučení vhodné technologie)
• ověřování procesů a technologií na lakovnách
• návrhy technických řešení a tvorba nabídek
• zaškolení pracovníků na práškových lakovnách
• aktivní účast na pořádaných odborných seminářích a školeních
• účast při tvorbě strategií

Stále si nedovedete Vaši budoucí pracovní náplň představit? Pokusíme se činnosti popsat detailně :-)

Hledáme kolegu, který je připraven postavit se nové výzvě a je vystudovaný v oboru chemie. U nás budete moci své znalosti zúročit. Jedná se sice o obchodní pozici, nicméně Vašim úkolem bude mimo samotné komunikace se zákazníkem také měření koncentrace lázní, odebírání vzorků či návrh nových technologií.

V první fázi po nástupu bude určitě nutné, abyste načerpal potřebné informace. S kolegy vyrazíte k zákazníkům. Díky práci v terénu se lépe zorientujete v nabízených produktech, procesech práškového lakování, servisní činnosti zaměřené na kontrolu dávkovacích systémů, seřízení a údržbu přístrojů v chemické předúpravě lakovny. Dále se naučíte změřit parametry nasazené chemie, provést kontrolu odmaštění či stanovit kvalitu vytvrzených vrstev. Naučíte se rozpoznávat nedostatky a odstraňovat je.

Jakmile tyto znalosti načerpáte a stanete se odborníkem dané problematiky, nebude Vám už nic bránit věnovat se zákazníkům a stát se jejich plnohodnotným partnerem.

Nabízíme

• práci v kolektivu mladých energických lidí, kteří jsou připravení Vám pomoci
• zauškolení na danou pozici
• částečnou práci z home office (po zaškolení)
• za dobře odvedenou práci Vás náležitě odměníme
• poskytujeme řadu firemních benefitů (příspěvek na stravování i penzijní připojištění, firemní akce, výuka cizích jazyků, služební auto i pro soukromé účely a další)
• vážíme si každého názoru a oceníme, pokud přijdete s novými nápady na zlepšení
• v neposlední řadě také stabilní dlouhodobé zaměstnání s možností profesního růstu
• podporujeme firemní vzdělání

Věřte, že pokud přijdete mezi nás, určitě nebudete litovat! Rádi se setkáváme i mimopracovní dobu, jsme zkrátka sehraný tým.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat svůj životopis s motivačním dopisem.

Kontaktní osoba:
Ivana Chlubnová
Tel: +420 739 002 153