Disponent logistiky s NJ Český Dub

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Český Dub

Značka:

A944

Zařazeno na pozici:

Disponent Liberec

Firma:

DISPONERO s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici a znalost práce v systému SAP výhodou
* Dobrou znalost NJ slovem i písmem, znalost dalších jazyků je výhodou
* Znalost MS Office
* Ekonomické myšlení a časovou flexibilitu
* Odpovědnost, pečlivost, samostatnost
* Vyjednávací a komunikační schopnosti

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je přední český výrobce plastových dílů a podsestav se zaměřením na vývoj a výrobu technických a elektro dílů pro automobilový průmysl, hledáme disponenta logistiky se znalostí německého jazyka.
* Spravuje kmenová data v SAPu
* Komunikuje s dodavateli
* Zadává a aktualizuje plány dodávek dle požadavků zákazníků a výroby
* Spolupracuje na tvorbě plánu výroby
* Zajišťuje expedici a dopravu, vytváří podklady pro dodávku
* Řeší logistické reklamace

Nabízíme

* 7hodinová pracovní doba
* dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech
* příspěvek na penzijní spoření
* možnost členství v "sportovním klubu"
* různé další výhody, např. MultiSport kartu
* služební notebook a telefon
* týden placeného volna navíc po 1. odpracovaném roce
* stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání
* výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.

Kontaktní osoba:
Anna Mudrochová