Montážník / montážnice na 1 směnu okres Semily

Aktualizováno:

22. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

okres Semily

Nabízený plat:

110 - 160 Kč za hodinu

Značka:

A253

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Semily

Firma:

DISPONERO s.r.o.

Požadavky

* manuální zručnost
* dobrý zrak
* spolehlivost
* praxe s montáží výhodou

Náplň práce

Hledáte práci na jednu směnu? Máte rádi prostředí menší rodinné firmy, kde budete platným členem týmu?

Nabízíme Vám tuto pracovní pozici, vhodnou pro ženy i muže, s nástupem ihned.

Vaší prací bude jednoduchá montáž kabelových svazků, ruční montáž a kontrola kvality.

Pro více informací nás kontaktujte. Těšíme se na Vaše reakce.

Nabízíme

* nástupní mzda 110 Kč, navýšení po zkušební době + prémie
* jednosměnný provoz 6:00–14:00, lze upravit např. kvůli školce
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na stravování rovnou do mzdy
* pracoviště Turnovsko (autobusem z Turnova do 10 minut)

Kontaktní osoba:
Anna Mudrochová