Specialista/ka klientského centra (Praha)

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Firma:

PODA a.s.

Požadavky

• SŠ vzdělání ukončené maturitou.
• Občas obsloužíte i klienty v angličtině, takže bude potřeba aspoň komunikativní úroveň.
• Práce s PC na denní bázi.
• Velmi dobré komunikační dovednosti.
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost.

Náplň práce

• Denní kontakt s klienty v rámci klientského centra.
• Budete zpracovávat požadavky administrativního charakteru.
• Řešení administrativních úkonů spojených s agendou/procesem zpracování objednávek.
• Komunikovat s kolegy v rámci oddělení a napříč firmou.
• Vyřizování telefonických hovorů, příjem a vyřízení e-mailů je nedílnou součástí komunikace s klienty.

Nabízíme

• Stanete se součástí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
• U nás vládne přátelská atmosféra, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.
• Hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou.
• Notebook.
• Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
• Roční příspěvek využijete na dovolenou, sportovní aktivity či kulturní akce.
• Pracovní prostředí v centru Prahy, klientské centrum máme v nákupní pasáži Černá růže.

Název firmy

PODA a.s.

Kontaktní osoba:
Bilíková Pavla
Tel: 730431393