Asistent / asistentka jednatele - pracovník /ce obchodního odd. Český Krumlov

Aktualizováno:

6. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Český Krumlov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost
• znalost NJ slovem i písmem podmínkou
• dobré komunikační schopnosti
• samostatnost, organizační schopnosti
• odpovědnost
• uživatelská znalost PC

Náplň práce

Asistent / asistentka jednatele - pracovník / pracovnice obchodního oddělení

ČR Beton Bohemia spol. s r.o. je přením výrobcem betonových směsí v oblasti jižních Čech. Společnost je součástí nadnárodní skupiny Kirchdorfer Gruppe a jako dlouholetý dodavatel transportbetonů má své pevné místo na stavebním trhu.

Více informací o společnosti naleznete na www.crbeton.cz.

Náplň práce:
• vykonávání úkolů zadaných jednatelem společnosti
• spolupráce se všemi složkami společnosti
• vypracování cenových nabídek a komunikace se zákazníky

Nabízíme

• zaškolení, technickou a obchodní podporu
• telefon, notebook
• zajímavé finanční ohodnocení, roční odměny
• příspěvek na stravování
• týden dovolené navíc
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek a dobu neurčitou
• zajímavou a motivující práci ve stabilní společnosti

Místo práce: Český Krumlov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vlastimil.vrana@crbeton.cz nebo tel.: 734 265 314.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 9. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391