Area Manager dach

Aktualizováno:

29. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

okres Karlovy Vary

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ISG Personalmanagement s.r.o.

Požadavky

• Relevantní praxe v oblasti prodeje
• Znalost celních a logistických procesů výhodou
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Úsudek a iniciativa, schopnost identifikovat priority, řešit problémy, vytrvalost
• ŘP sk. B a ochota cestovat
• Výborná znalost češtiny
• Němčina na pracovní úrovni

Náplň práce

• Realizaci obchodní strategie ve svěřeném regionu
• Budovaní a udržování vztahů s významnými obchodními partnery
• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• Sledování a vyhodnocování výkonnosti prodejních kanálů
• Získávání obchodních informací a monitoring konkurence
• Přípravu a realizaci marketingových aktivit
• Reporting vedení společnosti

Nabízíme

• Možnost prodávat produkt vysoké kvality přímo od výrobce
• Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti s moderní výrobou
• Flexibilní pracovní doba, homeoffice
• Zajímavé benefity
• Služební automobil, mobil, notebook
• Motivující mzdové ohodnocení skládající se z fixní a pohyblivé složky

Poznámka

Máte zkušenost s aktivním obchodováním a řízením obchodních vztahů v segmentu B2B? Hodláte udělat další krok ve své kariéře v práci bez zbytečných administrativních limitů a láká Vás možnost kreativně vyhledávat obchodní příležitosti pro další růstu trhu v zahraničí? Pak může být tato nabídka právě pro Vás!

Česká výrobní a obchodní společnost s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na trhu, která je významným hráčem v prodeji výrobků do stavebnictví (především rezidenční výstavbu a zahradní architekturu) nabízí dlouhodobé uplatnění a jedinečnou příležitost zkušené a dynamické osobnosti s obchodními zkušenostmi. Širokým sortimentem svých výrobků, komplexním řešením a profesionálním servisem uspokojuje potřeby obchodních partnerů v maloobchodu a dodavatelských firem. Díky progresivnímu přístupu a technologii výroby je průkopníkem nových trendů.

Kontaktní osoba:
Hana Hlaváčová