Vedoucí personálního oddělení - HR Manager Náchod

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Náchod

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2207/48

Firma:

Personal Náchod

Požadavky

- VŠ/SŠ a praxe v oblasti HR
- znalost personálních procesů a systémů
- perfektní znalost Zákoníku práce, GDPR
- velmi dobrá znalost práce na PC
- komunikativní znalost AJ
- systematičnost a schopnost týmové práce
- komunikační schopnosti napříč firmou

Náplň práce

Zabezpečení kompletní personální agendy výrobní firmy - pracovně právní dokumentace, interní dokumentace a personální směrnice. Reporting vedení společnosti. Hodnocení zaměstnanců. Systém odměňování. Vzdělávání /zákonná školení i rozvojové vzdělávání z fondů EU+administrace/. Komunikace napříč celou společností. Náborové dny, veletrhy práce, spolupráce se školami, .. Firemní aktivity. Audity. Průzkumy spokojenosti zaměstnanců. Spolupráce s všemi odděleními. Budování HR brandu + sociální sítě.

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání
- možnost profesního růstu
- odpovídající podmínky

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů
Mobil: 606 606 623
Tel: 606 606 623