Dělník - obsluha linky na zpracování plastů, nástup ihned Provodín

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Provodín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Dělník Česká Lípa

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

Společnost Recovera Využití zdrojů a.s. je součást nadnárodní skupiny Veolia, která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady.
Aktuálně pracujeme na 3 směny, do budoucna budeme přecházet na nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden).

Co vás čeká?
po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy technologie
postupně budete mít na starosti technologie na zpracování plastů - budete je obsluhovat, budete za ni zodpovídat
v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně
budete zajišťovat drobnou údržbu

Co požadujeme?
minimálně výuční list
manuální zručnost
aktivní přístup k řešení úkolů
komunikativnost
samostatnost
logické uvažování
výhodou - zkušenosti s organizací práce a vedení menšího týmu podřízených pracovníků, oprávnění na VZV

Co vám můžeme nabídnout?
jistoty – stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
dlouhodobou spolupráci
práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, přátelské prostředí
firemní kulturu, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál – podporujeme zaměstnance v samostatném řešení úkolů
řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek, třísměnný provoz (do budoucna přechod na nepřetržitý provoz, krátký/dlouhý týden)
benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce, zaměstnanecké akciové programy, firemní akce, soutěže o ceny, kafetérie a další
místo pracoviště: Srní u České Lípy
termín nástupu: dle domluvy, možný ihned
V případě zájmu o pozici prosím odpovězte na inzerát, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková
Mobil: 778960100
Tel: 778960100