Řidič/ ka VZV Brodce

Aktualizováno:

3. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Brodce

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 32500 Kč za měsíc

Značka:

Brodce

Firma:

Filipa PLUS, s.r.o.

Požadavky

zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
platný průkaz na VZV
schopnost učit se novým věcem
schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Náplň práce

obsluha VZV - manipulace s materiálem
práce se čtečkou čárových kódů
pomocné práce na pracovišti

Nabízíme

motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny 3000,- Kč,
systém kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 500,- Kč
odměna za doporučení nového zaměstnance až 10 000,- Kč
dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
a mnohem více pokud u nás zůstaneš déle

Poznámka

Zajímáš se o logistiku a baví tě jezdit na vysokozdvižném vozíku? Nevadí ti práce na směny? Nám nezáleží na věku, jen musíš mít chuť do práce. Můžeš si sebou přivést své parťáky, kámoše, ale i příbuzné. Nabízíme všem práci v moderních logistických halách s možností kariérního růstu.

Kontaktní osoba:
Jana Lejsková
Mobil: 728 253 394