Vedoucí procesních a IT systémů pro technický úsek Třebíč

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Značka:

664

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

Co k této pozici budete potřebovat?

Kvalifikaci v oboru IT či telekomunikace (minimálně SŠ)
Dobré analytické a koncepční myšlení
Zkušenosti s podporou ERP systémů, ideálně v mezinárodním prostředí
Velmi dobrá znalost systému Vault Professional, databází a SQL, nejlépe Microsoft SQL Server
Ovládání operačních systémů Microsoft (Windows Server 2016, Windows 7/10) a produktů MS Office
Plynulé komunikační dovednosti v mluvené i psané angličtině (včetně technické angličtiny)

Co u vás oceníme?

Chuť cestovat – na této pozici bude nutné alespoň 1x týdně vycestovat po Česku i do zahraničí
Orientaci v běžných reportovacích systémech
Odhodlání navrhovat a komunikovat procesy
Zapálení pro práci v týmu a schopnost flexibilně reagovat na nové podněty
Schopnost rychle se zorientovat v procesech průmyslového sektoru
Znalost německého jazyka
Co vám za to můžeme nabídnout?
Tvůrčí práci, při které budete mít velký prostor se realizovat, navrhovat nová řešení a komunikovat v mezinárodním prostředí. Adekvátní pracovní vybavení a zázemí, kde budou umět ocenit vaše znalosti a dovednosti.

Náplň práce

Co bude vaší náplní práce?

Správa ERP systémů a souvisejících databází
Uživatelská podpora a realizace školení v oblasti ERP
Komunikace s externími poskytovateli IT služeb
Správa uživatelů a práv systémů
Provádění reportů a SQL dotazů
Návrh implementace rozhraní k externím systémům
Vývoj procesů, koncepcí řešení a jejich implementace do systémů
Koncepce a další rozvoj ERP systémů pro mezinárodní prostředí
Komunikace napříč celou firmou s vedoucími i koncovými uživateli, včetně externích dodavatelů služeb

Nabízíme

služební vůz i k soukromým účelům
13. mzda při splnění ročních výkonnostních cílů
K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ bezplatné či dotované vzdělávání ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Jana Michalová
Mobil: 725503266