Backend vývojář - JavaScript Písek

Aktualizováno:

8. 6. 2022

Lokalita pracoviště:

Písek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

30000 - 70000 Kč

Značka:

25511860779

Firma:

Neit Consulting s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového backend developera v Javascriptu/Node.js. Potřebujeme tě pro naši aplikaci TeamAssistant, kterou používají přední společnosti nejen v ČR na procesní řízení.
Tvoje práce rozhodně nebude monotónní datlování kódu, ale bude o brainstormingu, hledání nových přístupů, výkonnostních bottlenecků a realizaci tvých nápadů. Pokud tě ale naopak baví opravovat chyby, programovat samostatně podle zadání nebo s mentorováním zkušenějšího kolegy, rádi tě přivítáme také!
Při práci přijdeš do styku nejen s osvědčenými řešeními, ale používáme i spoustu moderních technologií jako jsou React, ArangoDb, Jetbrains stack, Elastic, Docker, Azure a další
Uvítáme, pokud budeš mít:
- minimálně juniorskou znalost javascriptu nebo znalost jiného programovacího jazyka,
- zápal pro nové technologie a postupy,
- znalost obecného SQL,
- jakoukoliv další znalost IT technologie.
Můžeme nabídnout:
- práci na aplikaci, kterou používají přední společnosti v ČR,
- spolupráci na společném projektu s VŠE,
- zajímavé finanční ohodnocení a další výhody,
- možnost ovlivňovat vývoj aplikace a použité technologie,
- zázemí rostoucí firmy,
- pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova,
- kanceláře na Václavském náměstí v Praze a Velkém náměstí v Písku,
- možnost práce na HPP/IČ.
Už dávno nejsme startup, máme zázemí stabilní firmy a spoustu zákazníků. Zároveň ale nejsme byrokraticky založený korporát, takže na všem se dá rychle domluvit. Najdeš u nás genderově vyvážený kolektiv se spoustou chytrých lidí. V minulém roce jsme vyhráli ocenění Férový zaměstnavatel roku v kategorii Malá firma s nejlepší kulturou!!!
První kontakt: Tomáš Jirsa tel. 605 457 568, email: tomas.jirsa@neit.group nebo osobně na uvedené adrese.

Podobné nabídky práce

PLC technik/programátor

před 2 dny Písek HR Direct s.r.o.

Získej zkušenosti ve výrobě - právě nabíráme!

před týdnem Písek Manuvia Job, s.r.o. - České Budějovice
23000 - 27000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby / nástup ihned / mzda od 27.000 + ubytování

před týdnem Písek Manuvia a. s.
27000 - 29000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby

před 6 dny Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
23000 - 32000 Kč za měsíc S ubytováním

Dělník ve výrobě - 1 směna - Písecko

včera Písek MANPOWER, s.r.o.

Dělník potravinářské výroby – stáčírna lahví, Pivovar Protivín

před týdnem Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Údržbář elektro, Pivovar Protivín

Dělník potravinářské výroby – sklep, Pivovar Protivín

včera Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Milevsko

před 4 dny Milevsko TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Programátor - vývojář webového řešení aplikace v prostředí .NET

aktivní nabídka Hradec Králové PROFI-MEN, s.r.o.
40.000,- až 90.000,- Kč (smluvní mzda, i více dle

Kontaktní osoba:
Tomáš Jirsa
Tel: 605 457 568

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.