Dělník potravinářské výroby Pivovar Černá Hora

Aktualizováno:

30. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Černá Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

ČH_nový2022_uni5

Zařazeno na pozici:

Dělník Blansko

Firma:

Pivovary Lobkowicz Group

Požadavky

Požadujeme
• odpovědný a pečlivý přístup k práci
• zájem o výrobu piva
• manuální zručnost
• fyzická zdatnost

Náplň práce

Náplň práce
• práce na domluveném oddělení výroby (varna, sklep, spilka, filtrace, stáčírna)
• provádění sanitací a pravidelného úklidu výrobního celku
• spolupráce na mimosezonní údržbě
• dle jednotlivých oddělení pivovaru práce možná i ve dvousměnném provozu (varna, spilka)

Nabízíme

Nabízíme
• pracovní uplatnění v zavedené firmě v atraktivním pivovarském oboru
• vstřícnost, přátelský přístup
• možnost rozvoje znalostí výroby zaškolením dalších středisek
• nástup možný ihned, po zaškolení smlouvu na dobu neurčitou
• zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příplatky za práci na odpolední a noční směny +10% nad zákoník práce, příplatek za klíčového zaměstnance, příplatek za věrnost, náborový příspěvek, příspěvek na dětské tábory, slevy na vlastní výrobky, stravenky ...)

Poznámka

Pivovary Lobkowicz Group, a.s. jsou významnou pivovarnickou skupinou, která se skládá z regionálních pivovarů s nabídkou značek piva Lobkowicz, Platan, Klášter, Ježek, Rychtář, Černá Hora a Uherský Brod.
Nabízíme rozsáhlé portfolio různých druhů piva, nealkoholické nápoje a stolní vody.