Hledáme instruktory flyboardu! Hradec Králové

Aktualizováno:

23. 5. 2022

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

Tomáš Valášek

Požadavky

komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné jednání - angličtina výhodou. Vůdce malého plavidla VMP výhodou.

Náplň práce

Nabízíme naprosto netradiční a originální práci/brigádu!! Příjemné prostředí a celé léto u vody. Jedinečná možnost být součástí Flyboard Family!
náplň je práce s klienty, školení, jízd na vodních skútrech, hlídání bezpečnosti na vodní hladině. Vše pro maximální spokojenost klienta.

Nabízíme

Nabízíme zaškolení a zaučení. Možnost získání průkazu VMP, dobré finanční ohodnocení, možnost tréningu na vodním flyboadu, jízdy na vodním skútru, mladý a přátelský kolektiv!

Poznámka

práce je převážně víkendy - soboty a neděle od června do září

Mobil: 733705205