Obchodní specialista až 40 000 netto a procenta z obratu Praha

Aktualizováno:

23. 5. 2022

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

Erdoe.com s. r. o.

Požadavky

Hledáme komunikativní kolegy do naší pobočky v Praze .

Náplň práce

-během prvních 1-2 týdnů projdete pod dozorem našich expertů uvodním školením kde získáte základy efektivní business komunikace( bez zbytečných emocí a zdvořilostních frází )a prezentačních dovedností

-již od prvního dne Vám samozřejmě běží fixní plat

-následně začnete komunikovat a vést obchodní jednání s potenciálními zájemci

-první klienty získáte v horizontu 3-5 týdnů

Nabízíme

- pravidelné zvyšování fixního platu a provizí z dosaženého obratu

- již po 4 měsících je průměrná mzda ve firmě nad 50 000 Kč

- nejlepším zaměstnancům hradíme zahraniční dovolené dle výběru , mají i k soukromým účelům vozy manažerské třídy

-samozřejmostí jsou sick days, firemní teambuildingy a řada dalších benefitů

Kontaktní osoba:
Albert Gatyáš
Tel: 722327283