Operátor/ka ve výrobě s ubytováním Mladá Boleslav

Aktualizováno:

23. 5. 2022

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

22000 - 26800 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

APRM s.r.o.

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost, ochota pracovat ve směnném režimu

Náplň práce

Zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů. Práce v automobilovém průmyslu.
Třísměnný provoz s možností přesčasů. V případě omezení výroby hradí firma kompenzace.
Náborový příspěvek 10.000,- Kč + docházkový bonus.
Doprava do zaměstnání, možnost ubytování.
125 - 130 Kč/hod. čistého

Nabízíme

Možnost ubytování nebo příspěvek na ubytování, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, možnost zvyšování kvalifikace (VZV, svářecí průkaz, apod.), férové jednání, zaměstnanecké benefity a mnoho dalšího.

Název firmy

APRM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Markéta Taclíková
Tel: +420 774 019 993